האימונים שלנו

תפריט האימונים משלב דיסיפלינות מתחומים שונים, שעוזרים לגוון את שגרת האימונים, להתחטב ולהתמיד לאורך זמן

Power

סטודיו 3
בשיעורים נאתגר את הגוף בעבודה כנגד משקל גוף / התנגדויות / משקלים שונים ובכך נבנה מסת וסיבולת שריר. תורם ותומך בגוף במניעת תהליכים טבעיים של אובדן שריר, מסת עצם וכוח. מתאים ומומלץ גם לגיל המבוגר ולנשים בהריון.

Pilates Reformer

סטודיו 1
מיטת הפילאטיס היא המכשיר הכי פופולארי של פילאטיס מכשירים. זוהי מיטה שטוחה שמחליקה קדימה ואחורה וההתנגדות משתנה ע”פ שינוי מספר הקפיצים. שיטת פילאטיס משפרת ומחנכת למודעות גוף, יציבה, גמישות, חיזוק, קואורדינציה, חיוניות ויעילות תנועתית. מעבר להקלה על מתחים פיזיים ורגשיים, תרגול פילאטיס יכול לעזור בהפגת כאבים כרוניים, העלאת רמת האנרגיה ופעילות יעילה של האברים הפנימיים.

Yoga

סטודיו 2
מהי יוגה ויניאסה? "Vi"- בדרך מיוחדת , "Nyasa"-למקם. למקם את הגוף ותשומת הלב במקומות מיוחדים, שונים וחדשים. זו הסיבה שאין שיעור ויניאסה דומה לקודמו, בכל פעם נפגוש בflow שונה. השיעורים מאפשרים להתכנס פנימה דרך עבודה עם הגוף, ולפגוש מדי שיעור אתגרים פיזיים ומנטליים. השיעור מיועד למתרגלים המכירים את תנוחות היוגה הבסיסיות.

Core Pilates

סטודיו 2
יישום עקרונות שיטת הפילאטיס בתוך מנחים משתנים הלקוחים מעולם היוגה. CORE PILATES הינה שיטה המחזקת, מאריכה ומגמישה את הגוף כולו תוך התמקדות במרכז – בשרירים המייצבים העמוקים. בשיעור אנחנו בוחנים את תרגילי הפילאטיס המוכרים גם בעמידה, מה שהופך את השיעור לפונקציונלי ומאתגר את עבודת השרירים המייצבים דרך רצפים תנועתיים המשלבים עבודת כוח, שיווי משקל וגמישות, בתאום תנועה לנשימה.

Functional

סטודיו 3
אימון חוויתי המשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני: כוח, סיבולת שריר, סיבולת לב ריאה ועוד, המובילים להטבה באיכות החיים ובתפקוד היומיומי. השיעור מבוסס על מגוון רחב של תרגילים בשילוב מוזיקה מהנה ואנרגיה גבוהה. מתאים לכולם, כולל לנשים בהריון ואחרי לידה.

BARRE

סטודיו 2
שיעור קבוצתי , מתקיים בסמוך ל"בר" המוכר לחלקנו משיעורי בלט. שילוב של משקולות ידיים, גומיות בעלות התנגדות משתנה ותנועות שהותאמו מטכניקות ריקוד, יוגה ופילאטיס מקנות לאימון איכות מחטבת במיוחד.

Mat Pilates

סטודיו 2
אימון המושתת על רפרטואר תרגילי המזרן של שיטת פילאטיס, מתקיים על גבי מזרנים אישיים ובו משולבים לעיתים, אביזרים נלווים כגון, כדורים משקולות, גומיות אימון וכיוב'. השיעור מתאפיין ברצף תרגילים דינמי, עם דגש על זרימה ודיוק בלתי מתפשר, מה שהופך אותו למאתגר עבור מתרגלים מתחילים ומיומנים כאחד. השיעור מחזק, מחטב, מגמיש ומשפר את המודעות הגופנית והיציבה

Cardio BARRE

סטודיו 2
אימון הבר המוכר והאהוב עם דגש על עליית דופק. האימון בנוי מקומבינציות המשלבות קבוצות שרירים שונות בדגש על סיבולת לב ריאה וכל זה באווירת ריקודים מחשמלת. עבודה על שרירי הליבה בדופק גבוה עם משקלים נמוכים לחיטוב וחיזוק הוליסטי של הגוף.